Website Builder

ALTIN KONUTLAR II

Yeni ayrıcalıklı yaşam alanınız.

Daireler ve Park Alanları

Altın Konutkar 2 sitesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ve özel ödeme seçenekleri mevcuttur. Daireler geniş, birinci sınıf ürünlere donatılmış şık tasarımlı dairelerdir.  Açık ve kapalı otopark olmak üzere 2 çeşit otopark bulunmaktadır. Aracınız site içerisinde güvende kalır ve evden çıktığınızda site içerisinde geçerek aracınıza ulaşmanız çok kolaydır.

Market

Altın Konutlar 2 sitesinin içerisinde oldukça büyük bir market mevcuttur. Siz değerli ev sahipleri ihtiyacınız olan herşeyi site içerisinde marketten temin edebileceksiniz. Tercih edeceğiniz ürünler ve markalar markette yer alacak ve site içerisinden hemen erişebileceksiniz.

Kesintisiz Güvenlik

Altın Konutlar 2 sitesine girebilmeniz için aracınızı tanıması veya misafiriniz geliyorsa size bildirilmesi gerekir.  Araç girişleri için otomatik kapı ve bir güvenlik vardır. Siz ve çocuklarınız site duvarları içerisinde güven de olur ve rahatça vakit geçirebilirsiniz.

Hizmet ve Lokasyon

Altın Konutlar 2 sitemizde sitenin günlük işlerini ve kontrollerini yaparak, sitenin işleyişini tamamlayacak bir görevli mevcut olacak.
Altın Konutlar 2 sitesi Karaman'ın merkezi lokasyonunda merkeze çok yakındır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere ulaşmanız çok kolay olacak.

Bizi Takip Edin.